ludzie, biiuro

Ogólnie rzecz biorąc identyfikacja wizualna, wizerunek firmy opiera się na wielu, czasami skomplikowanych zasadach, których należy przestrzegać. Zawarte są one w formie księgi tradycyjnej jak i elektronicznej.  Księgę tą można oprzeć o kompleksowe i całościowe opracowania. Bezustannie dla najbardziej jednorodnego wizerunku firmy (identyfikacja firmy) oprócz znaku zasady można rozszerzyć o części przedstawiające zasady zastosowania logo w rożnych miejscach i technologiach.

Identyfikacja wizualna dla firmy z zawartymi w księdze zasadami zawiera także błędne i niedopuszczalne zastosowanie znaków firmowych.  

Identyfikacja wizualna posiada księgę zasad identyfikacji firmy

gdzie zapisana są z najwyższą dokładnością wszystkie cele. Identyfikacja wizualna, branding posiada cele takie jak tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy. Identyfikacja wizualna musi opierać się na wielu zasadach  tego względu tworzone są księgi z określonymi celami, zasadami, rzeczami, które należy robić oraz takich, których trzeba się przestrzegać, ponieważ popełnienie nawet najmniejszych błędów może znacząco zachwiać wizerunkiem firmy.

 

Czytaj również: www.intensa.pl

 

Artykuły powiązane